NRG oil logo

Інноваційні мастильні матеріали


Компанія Chevron, спираючись на багаторічний досвід та інноваційні технології, виробляє високоефективні мастильні матеріали для різних сфер застосування. На європейському ринку продукція корпорації представлена ​​брендом Texaco®, до широкого асортименту якого входить спеціальна лінійка для комерційного транспорту під торговою маркою Ursa®. Передові технології у поєднанні з експертними знаннями та допомогою висококваліфікованих фахівців дозволили створити цілу лінійку мастильних матеріалів, що володіють високоефективними властивостями, що забезпечують захист обладнання та високу надійність його експлуатації у широкому діапазоні робочих умов на рівні світових стандартів.

Ми тісно працюємо з провідними автовиробниками, щоб наші продукти відповідали останнім вимогам. Завдяки цьому наші мастильні матеріали мають максимально ефективні властивості та допоможуть Вам максимально скоротити експлуатаційні витрати та підвищити продуктивність Вашої техніки.

Чому TEXACO?

Icon

Досвід

Виробництво мастильних матеріалів, широкий діапазон цінних послуг та багатий досвід у технології застосування, сукупно утворюють повний пакет пропозицій компанії TEXACO.

Icon

Кваліфікація

Висока кваліфікація виробника, що забезпечує проведення науково-дослідних робіт, та орієнтованість компанії на клієнта дозволяють безперервно виводити на ринок інноваційні продукти з метою задоволення вимог клієнтів щодо якості та продуктивності.

Icon

Допомога

Ми допоможемо вам підготувати набір мастильних матеріалів, оптимізований для кожної частини механізму та чудово відповідний технічним вимогам.