Сервіси


Сервіси від OilGroup - це висококласні та унікальні для українського ринку послуги у галузі мастильних матеріалів. Ми ділимося знаннями та досвідом, допомагаємо у підборі та аналізі масел, популяризуємо маслозамінне обладнання. Наша мета – щоб український ринок розвивався, а Ваше обладнання працювало надійно.

Аналіз масел від OilGroup дозволяє зрозуміти, як масло працює у Ваших двигунах. За результатами такого аналізу можна відповісти на низку питань, наприклад, чи правильно ваші механіки експлуатують мотор, чи підходить мотору та олія, якою ви зараз користуєтеся. Це дозволяє вчасно вжити заходів та убезпечити техніку.

Детальніше про сервіс

Про стан двигуна дізнаються, коли він уже зламався. Це призводить до простою та збитків. Vid Oil – це безрозбірна ендоскопічна діагностика двигуна. Простіше кажучи, це можливість швидко оцінити стан двигуна, не розбираючи його.

Цей сервіс допоможе вам запобігти поломкам і вчасно прийняти рішення про відправку техніки на ремонт.

Докладніше про сервіс

Ефективність мастил та мастил лише на 50% залежить від правильного вибору та надійного партнера. Ще 50% - робота Ваших технічних фахівців, які цю олію заливають, експлуатують та змінюють.

Виїзний семінар від OilGroup – це можливість безкоштовно підвищити рівень кваліфікації співробітників. Ми поділимося з Вашим персоналом знаннями та досвідом, унікальними для українського ринку.

Докладніше про сервіс

Вебінари від OilGroup - це найактуальніші знання про мастильні матеріали та технічне обслуговування техніки. Використовуючи сучасні технології, ми ділимося найновішим досвідом та перевіреними походами, що застосовуються саме у Вашій галузі.

Докладніше про сервіс

На ринку представлена велика кількість мастильних матеріалів. Але які саме олії та мастила найкраще підійдуть для вашої техніки? Фахівці Oil Group нададуть відповідь на це запитання.

Oil Group працює на ринку мастильних матеріалів понад 20 років. За цей час ми накопичили досвід, який дозволяє нам точно підбирати мастильні матеріали саме для Вашої техніки.

Докладніше про сервіс

Техніка постійно розвивається. З нею в ногу йдуть мастильні матеріали. На ринку України можна знайти тисячі продуктів від сотень брендів. Але що залити у двигун? Ми допоможемо Вам зорієнтуватися в асортименті масел і мастил, що постійно оновлюються.

Семінари від OilGroup - це найактуальніші знання про мастильні матеріали та технічне обслуговування техніки. Ми ділимося найновішим досвідом та перевіреними походами, що застосовуються саме у Вашій галузі.

Докладніше про сервіс