NRG oil logo

PETRONAS lubricants international


Компанія PETRONAS готова до світу завтрашнього дня, вже сьогодні

PETRONAS Lubricants International (PLI) є частиною групи компаній PETRONAS. Маючи 10 змішувальних заводів, більше 30 офісів продажів і продукти, поширені в більш ніж 90 країнах по всьому світу, міжнародна мережа PLI, до складу якої входять понад 240 вчених, технічних фахівців та інженерів, передбачає майбутні проблеми та можливості мобільності, а потім досліджує та розробляє передові технологічні рішення, що стосуються рідин, щоб відповісти на виклики завтрашнього дня вже сьогодні.

Ми прагнемо приносити максимальну користь нашим клієнтам, ринкам, на яких вони конкурують, і споживачам, зводячи до мінімуму наш вплив на навколишнє середовище, створюючи новаторські високоефективні рідини, призначені для скорочення викидів і вироблені в середовищі з все більш низьким рівнем викидів CO2.

Изображение

ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА


Однією з основних цілей наших досліджень, спрямованих на розробку і виробництво високотехнологічних мастильних матеріалів і технічних рідин, є вивчення галузей, з якими ми співпрацюємо, і дотримання чинних законодавчих вимог.

Ці фундаментальні принципи лежать в основі нашої філософії і дозволяють нам пропонувати рішення, що відповідають потребам завтрашнього дня. Таким чином формується наша глобальна роль в якості експерта в області мастильних матеріалів - це додаткова перевага, що вигідно відрізняє нас від конкурентів.

Моторні мастила для грузових автомобілів. Нова лінійка 2021

Petronas Urania

Моторні мастила для легкових автомобілів

Petronas Syntium

Моторні мастила для дизельних двигунів с/г техніки

Petronas Arbor

Мастила для важкої техніки

Oleoblitz

Моторні мастила для грузових автомобілів

Petronas Urania