NRG oil logo

Економні продукти для ефективного бізнесу


MOL Group – інтегрована незалежна міжнародна нафтогазова компанія зі штаб-квартирою у Будапешті, Угорщина. Вона працює у більш ніж 40 країнах, налічує 27000 співробітників, і має стаж роботи у галузі понад 100 років. Дослідження компанії MOL та її виробнича діяльність спираються на більш як 75-річний досвід роботи з вуглеводнями. Нині виробнича діяльність ведеться у 8 країнах світу та дослідницька діяльність – у 14 країнах. У MOL Group працюють чотири нафтопереробні та два нафтохімічні заводи з об'єднаним управлінням ланцюжком поставок – в Угорщині, Словаччині та Хорватії. Група також має мережу, що включає майже 2 000 станцій технічного обслуговування в 11 країнах Центральної та Південно-Східної Європи.

Ми рекомендуємо MOL для будь-якої магістральної, позашляхової та сільськогосподарської техніки, коли ситуація вимагає застосування високоякісних мастильних матеріалів за обмеженого бюджету.

Чому MOL?

Icon

Досвід

Виробництво мастильних матеріалів, широкий діапазон цінних послуг та більш ніж 100-річний досвід у технології застосування сукупно утворюють повний пакет пропозицій компанії MOL Lubricants.

Icon

Кваліфікація

Висока кваліфікація співробітників компанії MOL Lubricants, що забезпечує проведення науково-дослідних робіт, та орієнтованість компанії на клієнта дозволяють безперервно виводити на ринок інноваційні продукти з метою задоволення вимог клієнтів до якості та продуктивності.

Icon

Допомога

Ми допоможемо вам підготувати набір мастильних матеріалів, оптимізований для кожної частини механізму та чудово відповідний технічним вимогам.